Слава Украине

     Чи можу я сказати, що я патріотка... Заради своєї країни я не здатна віддати життя, бо моє серце належить моїм донечкам та чоловікові... Я дуже часто замислююсь над тим, що мені страшно за майбутнє моєї родини в "стінах" моєї Вітчизни... Я дивуюсь та засуджую людей, моїх братів та сестер по матері-ненці, які порушують не лише Конституцію, а й Божі закони... Чи можу я вважатися вірною донькою своєї держави?
Сумне питання, особливо за умови, що я дуже сильно люблю Землю, яка простирається рівною стежкою переді мною... Я чаруюся нашими родючими полями та степами, коли виходячи на їх безмежні простори, повними грудьми вдихаєш рідне повітря та волю... Я боялася моря, проте, стаючи старшою, я захоплююсь його чарами, неважливо, забруднений берег водоростями чи чистенько прибраний пляж...Я підіймаю очі догори вночі та рахую зіроньки разом зі своїми дітьми... Я плачу, коли чую, як співає соловейко або щебета ластівка, бо тоді я розумію, що ми невладні ні над чим. Що людство - це повільні мурахи, що влаштовують безглузді війни, намагаючись забрати собі ласомий шматочок... 
     Я не зможу виправити ситуацію глобально, нажаль. Я хочу лише дати світові те, що можу: моє бачення величі та могутності нашої неньки. Полюбіть її усім серцем, відкрийте їй свою душу! Не нашій амбіційній владі, а нашій рідній Україні. Вірю, настане час, коли всі люди зможуть бачити навколо лише світ та добро, бо вони будуть впевнені в тому, що матінка рідна Земля завжди будет поруч та прихистить від будь-якої біди. Слава Україні! 

Цікавинки про цю фотографію:

  • Зроблена вона 18 травня 2014 року у місті Запоріжжі;
  • Платтячко для цієї зйомки дала нам талановита дівчина-дизайнер Тетяна Смаглюк;
  • Дівчина-українка на ньому - чарівна Яночка Захарчук;
  • Розлетілася ця фотографія не лише по Україні, а й по країнам-подругам нашої держави;
  • Вже 4 роки ця фотографія прикрашає афіши, плакати та флаєра, пов’язані із державними святами;
  • Лише 1% тих, хто бачив цю фотографію, знає автора та модель;
  • Саме це фото здобуло приз глядацьких симпатій на міжнародному конкурсі від Foto.ua