ІСТОРІЇ ПРО ТЕБЕ

 

 

         LILIYA SIMONOVA

Вітає тебе жіночий фотограф Запоріжжя Лілія Симонова! 
Вибір фотографа – справа нелегка. Особливо, коли нас довкола так багато! Є дуже багато критеріїв, за якими варто орієнтуватися, коли ти у пошуку:
- Портфоліо;
- ціна;
- надавані послуги;
- продукт фотозйомки;
- фотограф як особистість. 

Чому свою фотосесію  ти можеш довірити саме мені?
Маю великий досвід! Я постійно зростаю і розвиваюся:)

  •               2011р, листопад - закінчила курси фотографів-початківців від студії "Адамант"
  •               2012р. - он-лайн навчання з відео-курсів Бориса Вербицького та уроків Надії Шибіної, Карини Кіль, Ірини Калмикової.
  •               2013р. - майстер-клас+воркшоп Софі Чорних та Іллі Двояковського; майстер-клас з обробки та маркетингу Марата Сафіна.
  •               2014р. - майстер-клас Володимира та Олександри Надточих.
  •               2014р. - на міжнародному конкурсі від Foto.ua "Я люблю Україну" я отримала приз симпатій глядачів за фотороботу "Слава Україні".
  •               2015-2016рр. активно працювала на весіллях, співпрацювала з декор-агенствами (Шоу "Wedding Club", "Весілля на мільйон") та місцевим журналом "Афіша".
  •               2017р.- я багато чого переосмислила і вирішила відмовитися від весільної фотозйомки, вклавши сили у вивчення сімейної, дитячої та портретної зйомки.                Величезною підтримкою та опорою у цій справі мені стала відомий фотограф Ірина Калмикова, у якої я пройшла навчання.
  •               2018р. - робота з журналом "Афіша" (фото на обкладинку та фотопроекти), фотографування для журналу "Акцент", розвиток навичок у фешн-зйомці.
  •               2019р. - безліч вебінарів та марафонів щодо покращення якості ретуші та зйомки, вибір жіночого портрета як основного виду своїх фотосесій. Проходження курсу з фототерапії від Марти Кохань.

У мене власна фотостудія, яка теж росте та розвивається!
У мене велика клієнтська база, мені вже довірилося понад 5000 клієнтів. Останній рік я працюю практично виключно по сарафанному радіо.
Чи складно бути професійним фотографом? Присвячувати розвитку та навчання весь вільний час? Не мати ні вихідних, ні відпустки, перебуваючи постійно в пошуку нових ідей? Нести на своїх плечах відповідальність за життєву історію кожного клієнта? Дайте відповідь самі. А моє життя вже більше 10 років тісно пов'язане з фотографією, тому я можу сміливо називати себе професійним жіночим фотографом Запоріжжя та всіх міст України.
Приходь до мене на зйомку, і ми разом обов'язково зробимо таку фотосесію, якою ти зможеш пишатися.

 

www.simonova-art.com.ua

 

Зʼвяжись зі мною прямо зараз —

Зателефонуй мені:

+38097 144 85 84